U vinárov

Firma PIVNICA TIBAVA s.r.o. známa ako pestovateľ hrozna a výrobca kvalitného vína rozšírila svoju činnosť v oblasti gastronómie a spoločného stravovania. Využívajúc kapacitu novej vysokovýkonnej kuchyne vybavenej najnovšími špičkovými technológiami, otvorila na sklonku roka 2006 v Sobranciach novú prevádzku modernej jedálne "U Vinárov", kde poskytuje stravu ako zamestnancom zmluvných odberateľov, tak i stravníkom z externého prostredia. Hlavným zámerom je poskytovať chutnú a pestrú stravu podporenú kvalitnými službami v príjemnom prostredí a bez zbytočných časových prestojov.

Aby sme mohli uspokojiť čo najširšie spektrum zákazníkov, pripravili sme kombináciu viacerých spôsobov stravovania :

a. Zmluvní odberatelia - stravníci si deň vopred objednajú jedlo ( označený lístok, ktorý zakúpi zamestnávateľ ), výber z dvoch kombinácií jedál (11:00-14:00hod.)

b. Ostatní odberatelia - denné zvýhodnené menu - výber z dvoch kombinácií jedál rovnako ako v predošlom prípade (11:00-14:00hod.) - objednávka na základe deň vopred označeného stravného lístka, ktorý si stravník zakúpi v prevádzke jedálne

Celý proces prípravy stravy je v súlade s normami HACCP. Kalkulácie jedál denného menu vychádzajú z noriem stravovania "C" ( hmotnosť mäsa u mäsitých jedál 100g, múčne jedlá v závislosti od druhu cca 350-450g, polievka 330ml / porcia). Ako doplnkový sortiment ponúkame pestrú škálu studených a teplých nápojov, kvalitnú kávu, základný sortiment cukroviniek a tabakových výrobkov.

Degustácie vína Priestory reštaurácie U vinárov využívame i na riadené degustácie, ktoré poskytujeme na základe objednávky vopred, pričom individuálne zostavujeme degustačné menu a na základe požiadavky zákazníka poskytujeme ďalšie gastronomické služby, resp. sprievodný program. Pre bližšie informácie ohľadom degustácií prosím kontaktuje tel: 0903/235 151, resp. e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..